انتخابات استان تهران گام آخر استقلال مرکز وکلای قوه قضاییه 

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با بیان اینکه "یقیناً این انتخابات را می‌توان گام آخر استقلال مرکز نامید" خاطرنشان کرد: طبیعتاً وقتی در آخرین استان هیئت مدیره تشکیل شود و تمام امور کارشناسان و وکلا را خود اعضای هیئت مدیره بر عهده بگیرند استقلال کامل مرکز تضمین و تایید شده است.

آغاز به کار بنیاد حقوقی بهمن کشاورز

بنیاد حقوقی بهمن کشاورز آغاز بکار کرد طی مراسمی در قالب همایش سراسری اخلاق و حقوق، بنیاد حقوقی بهمن کشاورز، رسما آغاز به کار کرد.

اعلام نتایج آزمون قضاوت سال ۹۸

نتایج آزمون قضاوت ۹۸ اعلام شد نتایج آزمون عمومی قضاوت سال ۱۳۹۸ اعلام شد. این آزمون صبح امروز در ٢١ مرکز استان در سطح کشور به صورت کتبی و تستی با حضور بیش از ۲۳ هزار داوطلب دانشگاهی و ۵ هزار داوطلب حوزوی برگزار شد.

قانون باید از وکیلی که در راستای عدالت می‌ایستد، دفاع کند

دادخواه: قانون باید از وکیلی که در راستای عدالت می‌ایستد، دفاع کند یک وکیل دادگستری گفت: قانون باید از وکیل و حقوقدانی که در این راستای عدالت می‌ایستد و حق را می‌گوید، دفاع کند. به گزارش ایسنا، محمدعلی دادخواه در نشست «مسئولیت اجتماعی کانون وکلا در بوته استقلال» با بیان این که یک قانون اساسی یا قانون برتر داریم و یک قانون عادی که این نوع قانون نمی‌تواند بر خلاف قانون برتر باشد، اظهار کرد: بنا بر آن چه آن روز نویسندگان قانون اساسی که اصولا وکیل دادگستری بودند، نوشتند، وکیل دادگستری در قانون تعریف شده است.

ملزم شدن وکلای دادگستری  به استفاده از سامانه صندوق فروش از ابتدای سال ۹۹

ملزم شدن وکلای دادگستری  به استفاده از سامانه صندوق فروش از ابتدای سال ۹۹ اطلاعیه سازمان امور مالیاتی درباره استفاده الزامی ۱۵ صنف جدید از کارتخوان منتشر شد  اطلاعیه مهم سازمان امور مالیاتی کشور با موضوع فراخوان صاحبان حرف و مشاغل مشمول نصب، راه‌اندازی و استفاده از سامانه صندوق فروش در روزنامه رسمی منتشر شد.

آگهی آزمون وکالت ۹۸ کانون وکلا

آگهی آزمون  وکالت ۹۸ کانون وکلا آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۸ منتشر شد.

آگهی آزمون ۹۸ مرکز وکلای قوه قضاییه

آگهی آزمون ۹۸ مرکز وکلای قوه قضاییه مرکز وکلای قوه قضائیه با انتشار اطلاعیه ای جزئیات برگزاری آزمون این مرکز در سال ۱۳۹۸ را اعلام کرد.

شرایط شرکت و میزان ظرفیت آزمون وکالت مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه در سال ۹۸

ظرفیت  پذیرش آزمون وکالت مرکز مشاوران و وکلای قوه قضاییه در سال ۹۸ رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به ارائه توضیحاتی درباره آزمون وکالت ۹۸ و تفاوت آن با آزمون‌های قبلی این مرکز پرداخت و به سوالاتی از جمله درباره موضوع ادغام با کانون وکلای دادگستری مرکز پاسخ داد.

بیانیه کانون وکلا درباره قضات رد صلاحیتی که وکیل شده‌اند

بیانیه کانون وکلا درباره قضات رد صلاحیتی که وکیل شده‌اند روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز راجع به قضات ردصلاحیت‌شده‌ای که پروانه وکالت دریافت کرده‌اند، بیانیه‌ای منتشر کرد.

توسط |۱۳۹۸-۶-۱۶ ۲۰:۲۹:۵۷ +۰۴:۳۰۱۶ام شهریور, ۱۳۹۸|دسته‌ها: اخبار مربوط به وکلای دادگستری|برچسب‌ها: , , |بدون دیدگاه

پاسخ مرکز وکلا قوه قضاییه به انتقاد رییس کانون در مورد آرم سینه

پاسخ مرکز وکلای قوه قضاییه به انتقاد رییس کانون وکلای [...]