صدور حکم  قتل عمد برای محمد علی نجفی

صدور حکم  قتل عمد برای محمد علی نجفی وکیل مدافع محمدعلی نجفی از رای صادره شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران در دور سوم رسیدگی به پرونده موکلش خبر داد.

علت تردید دیوان عالی کشور در نوع قتل میترا استاد

علت تردید دیوان عالی کشور در نوع قتل میترا استاد رئیس دیوان عالی کشور گفت: دیوان آقای محمدعلی نجفی را قاتل مرحومه میترا استاد می‌داند، اما در نوع قتل تردید کرده است.

مادری که همراه سه فرزند خود قربانی اسیدپاشی شد

مادری که همراه سه فرزند خود قربانی اسیدپاشی شد مریم می‌گوید: نمی‌دانید سوختگی چقدر سخت و دردآور است. زمانی که در یک لحظه سلامتی، زیبایی، آینده را از دست دادی و همه مردم طور دیگری نگاهت می‌کنند، انتظار کمک از دولت توقع زیادی نیست، اما قربانیان اسیدپاشی از آن هم محروم‌اند.

جزییات فرار و دستگیری ۴ زندانی از ندامتگاه شهید کچویی

توضیحات مدیرکل زندان‌های استان البرز درباره فرار ۴ زندانی مدیرکل زندان‌های استان البرز درباره فرار ۴ زندانی از ندامتگاه شهید کچویی توضیحاتی ارائه کرد. سیدعبدالله مرتضوی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: کارگاه‌های بنیاد تعاون جنب زندان است و زندانیانی که متقاضی کار هستند در آنجا مشغول می‌شوند.

کشف راز یک قتل پس از ۵ سال

کشف راز یک قتل پس از ۵ سال رئیس کل دادگستری گلستان از رازگشایی از معمای یک قتل پس از پنج سال خبر داد و گفت: از قاتل یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۲۴ عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

جزئیاتی جدید از باند بزرگ جعل مدارک دانشگاهی

جزئیاتی جدید از باند بزرگ جعل مدارک دانشگاهی روز گذشته خبر رسید که با تلاش حراست دانشگاه آزاد اسلامی و مراجع امنیتی و قضایی یک باند بزرگ جعل مدارک دانشگاهی در سطح کشور کشف و متلاشی شد.

اولین جلسه دادگاه مردی که با  درفش به زنان تعرض می کرد

اولین جلسه دادگاه مردی که با  درفش به زنان تعرض می کرد اولین جلسه دادگاه مردی که در خیابان به زنان تعرض می کرد، صبح امروز شنبه ۱۱ خرداد ماه در دادگاه انقلاب برگزار شد.

محکومیت زنی که شوهرش را کشته بود به ۲۵ سال زندان

محکومیت زنی که شوهرش را کشته بود به ۲۵ سال زندان  دو مرد تبهکار که برای کشتن رئیس یکی از بانک‌های تهران از سوی همسر وی اجیر شده بودند، صبح دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستادند که با جلب رضایت خانواده مقتول توانستند از مجازات قصاص رهایی یابند.

ممنوعیت جمع آوری کمک‌های مردمی به غیر از واریز وجوه به حساب‌های   هلال احمر و کمیته امداد

ممنوعیت جمع آوری کمک‌های مردمی به غیر از واریز وجوه به حساب‌های   هلال احمر و کمیته امداد معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: هر گونه جمع آوری کمک‌های مردمی توسط اشخاص و سازمان‌های معروف و شناخته شده جز از طریق جمعیت هلال احمر و کمیته امداد ممنوع است.

اعلام ختم رسیدگی به پرونده قتل یک وکیل در لنگرود

وکیل مدافع اولیای دم فرزانه پوررجبی- وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شد- از ختم رسیدگی به این پرونده خبر داد و گفت: ظرف مهلت قانونی حکم پرونده صادر می شود.

Go to Top