لایحه مطالبه پرونده استنادی از دادگاه جهت استناد به آن

ریاست محترم  شعبه …..

 با سلام و عرض ادب احتراما در خصوص پرونده کلاسه  …. مطروحه در آن شعبه محترم  با موضوع تقدیم دادخواست اینجانب به طرفیت خوانده محترم آقای … به استحضار می رساند   .

پرونده استنادی اینجانب به شماره ….. از شعبه ….. به شعبه …… تهران و متعاقب آن به شعبه …… ارجاع و تحت کلاسه …… در حال رسیدگی است .

نظر به اینکه خوانده این پرونده ، …..  در پرونده موصوف  به اتهام خریداری اموال مسروقه تحت تعقیب می باشد و اقاریر و اظهارات صریح وی متضمن خریداری اموال  متعلق به خواهان توسط مشار الیه می باشد  و حتی طی دادنامه پیوستی صادره از  شعبه …. به اتهام خرید مال مسروقه به تحمل سه سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم گردیده است  در صورت صلاحدید صدور دستور مقتضی جهت دریافت پرونده موصوف  از  شعبه ……  جهت استفاده از اقاریر و اظهارات مشار الیه در این پرونده  مورد استدعاست .

  با تجدید مراتب احترام

مشاوره با وکیل برای نوشنن لایحه 

اگر نیاز به اخذ مشاوره تلفنی با وکیل  و مشاوره حقوقی درباره ” لایحه دفاعیه حقوقی و کیفری ” و یا سایر موضوعات حقوقی دارید می توانید با تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق  اینجا  از خدمات حقوقی وکلای مجرب و پایه یک تهران به طور ۲۴ ساعته و شبانه روزی بهره مند شوید .

 

بازدیدها: 21