وکیل تلفنی

وکیل تلفنی 

تلفن وکیل, مشاوره با وکیل تلفنی, وکیل تلفنی, وکیل تلفنی ۲۴ ساعته, وکیل تلفنی شبانه روزی .  همکاران ما در این موسسه حقوقی افتخار دارند با اجرای طرح وکیل تلفنی به سهولت و در  کمترین زمان ممکن و صرفا با داشتن یک خط تلفن از اقصی نقاط کشور ، مشکلات و ابهامات شما را در حوزه های مختلف حقوقی اعم از دعاوی خانوادگی ، دعاوی مربوط به چک و سفته ، دعاوی ملکی ، دعاوی کیفری  و غیره مرتفع نمایند برای آشنایی با طرح وکیل تلفنی و روش استفاده از خدمات مشاوره تلفنی با ما همراه باشید .

نحوه اخذ مشاوره با وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

اگر شما در هر  ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل نیاز به  مشاوره حقوقی  داشتید می توانید در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته  با برقراری تماس با شماره هوشمند ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ از طریق تلفن ثابت ، مشکلات ، سوالات و ابهامات حقوقی خود را با وکیل  تلفنی مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید  .

سوالات رایج در خصوص “مشاوره با وکیل تلفنی”

آیا در روزهای تعطیل نیز امکان  اخذ مشاوره با وکیل تلفنی  وجود دارد ؟

بله . وکلای پایه یک و متخصص این موسسه آمادگی ارائه خدمت مشاوره  در روزهای تعطیل را هم دارند .

در طرح وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تلفنی  توسط چه کسانی انجام می شود؟

بر خلاف بسیاری از  دفاتر و موسسات حقوقی دیگر که متاسفانه  مشاوره حقوقی تلفنی در آن جا توسط  کار آموزان وکالت و یا دانشجویان حقوق انجام می گیرد در این موسسه کلیه خدمات من جمله مشاوره حقوقی تلفنی صرفا با  وکلای پایه یک دادگستری  که حد اقل دارای ۱۵ سال سابقه وکالت و یا قضاوت  هستند انجام می پذیرد .

اگر هنگام گرفتن شماره  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ با تلفن ثابت ،  با بوق اشغال یا پیام ” این شماره در سامانه موجود نیست ” مواجه شدیم برای برقراری ارتباط با وکیل تلفنی  چه کار کنیم ؟

هر چند چندین خط به شماره هوشمند وکیل تلفنی  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ متصل است با این وجود بعضی اوقات به دلیل حجم بالای تماس  و یا وجود اشکال در سامانه مخابرات با بوق اشغال و یا پیام مذکور مواجه می شویم  لیکن اگر چندین مرتبه  پشت سر هم شماره فوق را بگیرید موفق به برقراری ارتباط با وکیل تلفنی خواهید شد .

مشاوره تلفنی با وکیل

اگر به تلفن ثابت دسترسی نداشتیم یا علی رغم تماس های مکرر با تلفن ثابت ،  باز هم موفق به برقراری تماس با ” شماره هوشمند مشاوره حقوقی سراسری ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ ” نشدم تکلیف چیست ؟

از طریق تلفن همراه  امکان تماس با شماره هوشمند  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ وجود ندارد لذا اگر به تلفن ثابت دسترسی نداشتید یا به هر علت موفق به برقراری تماس با شماره مذکور نشدید می توانید با گرفتن شماره  ۶۶۱۲۲۷۱۳ ۰۲۱ سئوالات و مشکلات حقوقی خود را با وکیل تلفنی  در میان بگذارید و هزینه مشاوره حقوقی را به شماره  کارت اعلامی توسط  منشی های موسسه پرداخت نمایید .

دیدگاه خود را بنویسید