مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل قوه قضاییه

اگر نیاز به اخذ مشاوره تلفنی با وکیل قوه قضاییه در موضوعات مختلف حقوقی دارید می توانید با تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ تماس بگیرید و یا از طریق  اینجا  از خدمات حقوقی وکلای مجرب و پایه یک قوه قضاییه به طور شبانه روزی بهره مند شوید . 

مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

به منظور آموزش مباحث حقوقی و آشنایی مردم با قوانین و همچنین ارائه مشاوره حقوقی رایگان ،   مرکزی در قوه قضاییه تحت عنوان سامانه ۱۲۹  و یا مرکز مشاوره حقوقی قوه قضاییه راه اندازی شده است که این مرکز تلاش می کند با  ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مردم نیازهای حقوق ایشان را مرتفع نمایند . مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه در سال ۸۴ و در زمان مدیریت آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی تاسیس شد .

سایت مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی رایگان

در بخش وب سایت مرکز به  نشانی www.moshaver129.ir ، خدمات مختلفی ارائه می شود. که از جمله این موارد طرح سؤالات حقوقی است که مردم می توانند پرسش خود را مطرح کرده و  سؤال کننده با ارائه کد پیگیـــــری می تواند به پاسخ سؤال خود   از همان طریق دست یابد.

همچنین محاسبه مهریه ، دریافت انتقادات و پیشنهادات واستفاده از آرشیو سؤالات حقوقی و … از دیگر خدمات وب سایت مرکز است.

امکاناتی که  این مرکز از طریق تلفن گویا ارائه می دهد عبارت است از : 

۱- تماس با مشاوران حقوقی ( فعلا  در ساعات اداری ) ۲- محاسبه مهریه ۳- اطلاع از آدرس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در تهران ۴- صندوق انتقادات و پیشنهادات ۵- آدرس مراجع قضایی و آشنایی با مطالب حقوقی

تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

بری دسترسی به خدمات سامانه ۱۲۹ می بایست به نشانی www.moshaver129.ir مراجعه کنید و  یا با تلفن گویا با شماره های ۱۲۹ و ۰۹۶۹۹ و ۰۲۱۴۱۸۰۱  تماس بگیرید .