نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تشریحی  قضاوت ۹۷ 

 بدین وسیله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۱۳۹۷ می‌رساند، کارت شرکت در مرحله دوم (آزمون تشریحی) از روز چهارشنبه ۹۷/۰۹/۲۸ بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۳۰ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود و نشانی دقیق محل برگزاری آزمون در کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج می‌شود.

شروع فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درب‌های ورود به جلسه امتحان در ساعت ۸:۰۰ صبح بسته خواهد شد، لذا تمامی داوطلبان باید قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

داوطلبان برای مشاهده پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون در مهلت تعیین شده به شرح فوق به پایگاه سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، کد پیگیری یا نام و نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و شماره سریال کارت اعتباری) خود نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مراجعه کنند.

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور در روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۹ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با شماره تلفن ۳۶۲۷۰۰۶۱ – ۰۲۶ تماس حاصل کنند.