تحریم سی و یکمین همایش اسکودا توسط کانون وکلای دادگستری مرکز

همایش سی و یکم در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ در تبریز برگزار می شود
کانون وکلای دادگستری مرکز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در سی و یکمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای ایران در شهر تبریز شرکت نخواهد کرد.
در بیانیه منتشر شده از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز علت این تصمیم «موازی کاری در انجام وظایف اسکودا با کانون مرکز»، «نارضایتی از عملکرد اتحادیه در دوره پیش رو» و «عدم توجه به پیشنهاد اعضای هیات مدیره کانون مرکز در اجلاس قبلی مبنی بر برگزاری این اجلاس پر هزینه به صورت سالی یک بار» اعلام شده است.
اقدام بی سابقه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در شرایط سخت و پرفشار حاضر برای جامعه وکالت ایران دور از انتظار و محل تامل است، در حالی که شرایط حاضر اتحاد و همدلی بیشتر همه اجزای جامعه وکالت ایران را می طلبد، علنی کردن اختلافات درون خانوادگی آن هم از سوی بزرگ ترین کانون وکلای ایران علیه اسکودا به عنوان نماد همبستگی وکلای سراسر کشور غیر قابل توجیه به نظر می رسد.
همان طور که در بیانیه کانون وکلای مرکز ذکر شده است این تصمیم با رای اکثریت هیات مدیره این کانون اتخاذ شده است و در مورد ان اتفاق نظر وجود نداشته است، در این میان باید دیدگاه اعضای مخالف این تصمیم نیز شنیده شود.
 سی و یکمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای ایران (اسکودا) با حضور نمایندگان کانون های وکلای ایران در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ به میزبانی کانون وکلای آذربایجان شرقی در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

اسکودا,تحریم همایش اسکودا,سی و یکمین همایش اسکودا , کانون وکلای مرکز,تحریم همایش اسکودا در تبریز