کشف راز یک قتل پس از ۵ سال

رئیس کل دادگستری گلستان از رازگشایی از معمای یک قتل پس از پنج سال خبر داد و گفت: از قاتل یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۲۴ عدد فشنگ کشف و ضبط شد.

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در گفت‌وگو با  میزان از رازگشایی از معمای یک قتل پس از پنج سال خبر داد و اظهار کرد: در سال ۹۳ با شلیک گلوله فردی که لباس مبدل پوشیده بود فردی مقابل باشگاه ورزشی در علی آبادکتول به قتل رسید که به علت نبود شواهد و مدارک کافی، قاتل شناسایی نشد.

هاشمیان افزود: با توجه به این که پرونده همچنان باز بود بررسی دوباره پرونده به بازپرس شعبه دوم علی آباد کتول سپرده شد که هنگام رسیدگی سرنخ‌های تازه‌ای در پرونده کشف و در نهایت منتهی به شناسایی قاتل شد.

وی ادامه داد: با همکاری پلیس و حفاظت و اطلاعات دادگستری، سه مظنون پرونده شناسایی و احضار شدند که در بازجویی‌ها یکی از آن‌ها به قتل اعتراف کرد.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه در این پرونده یک نفر به اتهام قتل و دو نفر هم به اتهام مخفی کردن هویت قاتل دستگیر و هم اکنون بازداشت هستند گفت: از قاتل یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۲۴ عدد فشنگ کشف و ضبط شد و قاتل مشکلات شخصی را علت قتل عنوان کرد.