وکیل تلفنی

وکیل تلفنی 

وکیل تلفنی, وکیل تلفنی ۲۴ ساعته, وکیل تلفنی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵

  همکاران ما در این موسسه حقوقی افتخار دارند با اجرای طرح وکیل تلفنی به سهولت و در  کمترین زمان ممکن و صرفا با داشتن یک خط تلفن ثابت  از اقصی نقاط کشور ، مشکلات و ابهامات شما را در حوزه های مختلف حقوقی اعم از دعاوی خانوادگی ، دعاوی مربوط به چک و سفته ، دعاوی ملکی ، دعاوی کیفری  و غیره با گرفتن شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ مرتفع نمایند برای آشنایی با طرح وکیل تلفنی و روش استفاده از خدمات مشاوره تلفنی با ما همراه باشید .

نحوه اخذ مشاوره با وکیل تلفنی

وکیل تلفنی

اگر شما در هر  ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل نیاز به  مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی  داشتید می توانید در تمام ۲۴ ساعتشبانه روز و در هفت روز هفته  با برقراری تماس با شماره هوشمند ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ از طریق تلفن ثابت ، مشکلات ، سوالات و ابهامات حقوقی خود را با وکیل  تلفنی مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید  .

سوالات رایج در خصوص “ وکیل تلفنی”

آیا در روزهای تعطیل نیز امکان  اخذ مشاوره با وکیل تلفنی  وجود دارد ؟

بله . وکلای پایه یک و متخصص این موسسه آمادگی ارائه خدمت مشاوره  در روزهای تعطیل را هم دارند .

در طرح وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تلفنی  توسط چه کسانی انجام می شود؟

بر خلاف بسیاری از  دفاتر و موسسات حقوقی دیگر که متاسفانه  مشاوره حقوقی تلفنی در آن جا توسط  کار آموزان وکالت و یا دانشجویان حقوق انجام می گیرد در این موسسه کلیه خدمات من جمله مشاوره حقوقی تلفنی صرفا با  وکلای پایه یک دادگستری  که حد اقل دارای ۱۵ سال سابقه وکالت و یا قضاوت  هستند انجام می پذیرد .

اگر هنگام گرفتن شماره  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ با تلفن ثابت ،  با بوق اشغال یا پیام ” این شماره در سامانه موجود نیست ” مواجه شدیم برای برقراری ارتباط با وکیل تلفنی  چه کار کنیم ؟

هر چند چندین خط به شماره هوشمند وکیل تلفنی  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ متصل است با این وجود بعضی اوقات به دلیل حجم بالای تماس  و یا وجود اشکال در سامانه مخابرات با بوق اشغال و یا پیام مذکور مواجه می شویم  لیکن اگر چندین مرتبه  پشت سر هم شماره فوق را بگیرید موفق به برقراری ارتباط با وکیل تلفنی خواهید شد .

مشاوره تلفنی با وکیل

اگر به تلفن ثابت دسترسی نداشتیم یا علی رغم تماس های مکرر با تلفن ثابت ،  باز هم موفق به برقراری تماس با ” شماره هوشمند مشاوره حقوقی سراسری ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ ” نشدم تکلیف چیست ؟

از طریق تلفن همراه  امکان تماس با شماره هوشمند  ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ وجود ندارد لذا اگر به تلفن ثابت دسترسی نداشتید یا به هر علت موفق به برقراری تماس با شماره مذکور نشدید می توانید با گرفتن شماره  ۵۵۳۶۸۳۳۵ ۰۲۱ سئوالات و مشکلات حقوقی خود را با وکیل تلفنی  در میان بگذارید و هزینه مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی را از طریق شماره  کارت  بانکی  اعلامی توسط  منشی های موسسه از طریق  حواله های بانکی پرداخت نمایید .

زمینه های مشاوره تخصصی

در حال حاضر خدمات مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی در چند زمینه ذیل مشهور و معروف تر هست:

الف – مشاوره با وکیل تلفنی در مسائل خانواده

ب – مشاورهبا وکیل تلفنی  در مورد طلاق توافقی

ج – مشاوره با وکیل تلفنی در مسائل ثبتی

د – مشاوره با وکیل تلفنی در امور املاک و سرقفلی

ه – مشاوره با وکیل تلفنی در مورد مالیات و مقررات آن

و – مشاوره با وکیل تلفنی در مورد مسائل کار و کارگر

ی – مشاوره با وکیل تلفنی در امور ثبتی

ن – مشاوره با وکیل تلفنی در امور داوری

چ – مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی در مورد قرارداد

 

از چه کسی مشاوره حقوقی بگیریم

به همان اندازه که مشاوره گرفتن مفید و مثمر ثمر هست اخذ مشاوره از فردی نامناسب  به همان نسبت می تواند خطرناک و دردسرساز باشد خصوصاً در مورد مسائل حقوقی این مهم بیشتر صدق می کند زیرا اگر مشاوره دهنده مناسب  نباشد چه بسا مشاوره گیرنده را  دچار مشکل و دردسر نموده و ضرر غیر قابل جبرانی را متوجه او کند.

مشاور متخصص با وکیل تلفنی شبانه روزی

در حال حاضر غالب وکلا بصورت تخصصی کار می کنند با این حال باز هم عده ای به مثابه سابق در تمام زمینه ها به ارائه مشاوره ارشاد و راهنمایی مراجعین می پردازند.

مشاوره با چنین افرادی ممکن است به جهت نقص اطلاعاتی سبب راهنمایی نادرست و در نهایت باعث متضرر شدن مشاور گیرنده شود.

از این رو اخذ مشاوره از فردی متخصص که در زمینه مشخص فعالیت مستمر مکرر دارد بهتر و مفیدتر خواهد بود از این رو اولین توصیه برای اخذ مشاوره این است که حتماً با فرد متخصص مشاوره کنید.

چه زمانی از وکیل تلفنی مشاوره بگیریم

حتما قبل از هر گونه اقدام مشاوره بگیرید متاسفانه بسیار مرسوم است که مردم تا زمانی که گرفتار دادگاه کلانتری و پاسگاه نشدند از مراجعه به مشاور حقوقی و وکیل امتناع می کنند حال آنکه مناسب و به جاست که هر فردی قبل از امضاء قرارداد و انجام توافق برای رعایت بهداشت حقوقی با وکیل یا مشاور  متخصص تلفنی مشورت نماید اگرچه بعد از امضاء قرارداد در صورت حدوث مشکل مراجعه به وکیل قبل از اقدام قضایی ضروری است  است لیکن بهتر آن است که قبل از امضاء قرارداد یا سپردن تعهد موضوع با وکیل و مشاوره حقوقی در میان گذاشته شود.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی

مشاوره با وکیل تلفنی در مسائل خانواده

اعضای خانواده هر کدام در مقابل یکدیگر وظایف و حقوقی دارند که در قانون به آنها اشاره شده است. از جمله وظیفه پرداخت نفقه که به عهده مرد است و وظیفه تمکین و… اما گاهی اوقات در روابط میان اعضاء خانواده تعارضاتی پیش می آید که از طرق عادی قابل حل نیست و نیازمند اقدام حقوقی می باشد. در این موارد قبل از هرگونه اقدام قانونی لازم است تا طرفین با یک مشاوره حقوقی متخصص در امور خانواده از طرق مختلف من جمله  وکیل تلفنی مشورت نمایند.

در چه مواردی می توان از وکیل تلفنی متخصص در امور خانواده بهره برد؟

مسایل زیر، مواردی هستند که در خصوص آنها می توان از وکیل تلفنی سوال نمایید :

۱ – مسائل مربوط به ازدواج و نکاح از جمله: ازدواج، الزام به ثبت ازدواج دائم، اثبات رابطه زوجیت، أخذ اجازه ازدواج دختر و ازدواج مجدد زوج

۲ – مسائل مربوط به جهیزیه شامل: استرداد جهیزیه، تأمین دلیل جهیزیه و تأمین خواسته جهیزیه

۳ – مسائل مربوط به نفقه و تمکین از جمله: نفقه زوجه، نفقه فرزند، ترک انفاق، تهیه مسکن، تمکین و نشوز زوجه

۴ – مسائل مربوط به حضانت فرزند شامل: حضانت فرزند، اثبات نسب، جحر، قیمومت، نصب قیم، عزل قیم، رفع حجر، حکم رشد

۵ – مسائل مربوط به فسخ نکاح از جمله: فسخ نکاح، موارد فسخ نکاح و تدلیس

۶ – مسائل مربوط به مهریه و حقوق مالی زن: مهریه، مهرالمثل، ممنوع الخروج کردن زوج، تأمین خواسته و توقیف اموال و اعسار

۷ – مسائل مربوط به انحلال نکاح و طلاق: عسر و حرج، گواهی عدم امکان سازش، طلاق توافقی، طلاق رجعی، طلاق بائن، طلاق خلع، طلاق مبارات و رجوع زوجین

وکیل تلفنی حقوقی خانواده کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل تلفنی خانواده کسی است که در زمینه مسائل حقوقی خانواده تخصص دارد و به قوانین مربوط به حقوق خانواده مسلط و مشرف است. چنین شخصی را نباید با مشاور خانواده که در زمینه روانشناسی تخصص دارد اشتباه نمود.
شما با مشورت با یک مشاور حقوقی خانواده می توانید در خصوص وضعیت حقوقی خود و همچنین اقدامات قانونی که می توانید در خصوص آن اختلاف انجام دهید آشنا می شوید.

هزینه وکیل تلفنی  چقدر است؟

نرخ مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی  معمولا بر حسب نوع پرونده متفاوت است اما در حال حاضر هزینه یک دقیقه مشاوره حقوقی پنج هزار تومان است.

مشاوره در طلاق توافقی

طلاق توافقی نیز همانطور که در قسمت قبل اشاره شد یکی از موارد مراجعه به مشاوره حقوقی خانواده می باشد بنابراین تمام مسائلی که در خصوص مشاوره حقوقی خانواده مطرح شد در این مورد نیز وجود دارد.

مشاوره با وکیل تلفنی در مسائل ثبتی

مشاوره تلحقوقی تلفنی شبانه روزی

مسایل ثبتی اموری هستند که به ثبت سند مربوط هستند. اساسا هر ملک یا دارایی برای این که از نظر سازمان ثبت اسناد کشور دارای ارزش و اعتبار باشد، باید در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی به ثبت رسیده باشد.

در خصوص ثبت، اختلافات و دعاوی زیادی مطرح می شود که برای حل و فصل آن ها قبل از هرگونه اقدام حقوقی لازم است با یک مشاوره حقوقی در امور ثبتی صحبت نمایید.

مشاوره حقوقی امور ثبتی چه کسی است و چه ویژگی هایی دارد؟

مشاوره حقوقی امور ثبتی شخصی است که با همه قوانین و آیین نامه های مربوط به ثبت آشنایی دارد و چنانچه شما درگیر مشکل ثبتی باشید شما را راهنمایی خواهد کرد که چه اقدامات حقوقی و از چه طریق می توانید انجام دهید.

کاربرد های مشاوره حقوقی در زمینه امور ثبتی

مشاوره حقوقی ثبتی معمولا در دعاوی و اختلافات ثبتی شما را راهنمایی می کند.

انواع دعاوی و اختلافات ثبتی به قرار زیر می باشند:

 دعوای ابطال سند

  اعتراض به ثبت و عملیات ثبتی

  اعتراض به تحدید حدود

 اعتراض به تصمیم واحد افراز ثبتی و…

 

 

این مطلب را برای دیگران هم به اشتراک بگذارید.

۴ Comments

 1. ش .م مهر ۲۷, ۱۳۹۹ در ۹:۰۲ ق.ظ- پاسخ دادن

  سلام
  شما وکیل تلفنی خانم برای پرسش خانوادگی دارید ؟

  • مدیر مهر ۳۰, ۱۳۹۹ در ۹:۱۰ ق.ظ- پاسخ دادن

   سلام
   بله . جهت اخذ مشاوره با وکیل تلفنی خانم هم می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ تماس بگیرید .

 2. ضیاء آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۲ ق.ظ- پاسخ دادن

  سلام
  در خصوص مشکلات ملکی هم شما مشاوره می دهید ؟

  • مدیر آبان ۱۰, ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۴ ق.ظ- پاسخ دادن

   سلام . بله شما می توانید برای طرح سوالات ملکی خود از طریق وکیل تلفنی با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۳۵ تماس بگیرید .

ثبت ديدگاه

Go to Top